Ivana Sert’in ayakkabı tutkusu: 500’ün üzerinde ayakkabım var

Moda tasarımcısı Ivana Sert, 2011 ile 2013 yılları arasında jüri üyesi olarak yer aldığı “Bugün Ne Giysem” programı ile geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Tasarımları kadar güzelliği ile de dikkat çeken Ivana Sert, daha önce Belgrad’ta düzenlenen güzellik yarışmasında birinci olarak ‘Miss Belgrade’ unvanının sahibi olmuştu. Ünlü modacı 90’lı yıllarda da Miss Yugoslavia ve Miss Globel International gibi yarışmalarda da boy gösterdi.

“YÜZÜMDE DOLGU YOK”

Magazin programında soruları yanıtlayan Ivana Sert, “Yüzümde dolgu bile yok” diyerek güzelliğinin sırrını beslenmeden, yaşama pek çok konuyla ilişkilendirdi.

İşte, Ivana Sert’in o açıklaması:

”Çok güzel kremler kullanıyorum. Kök hücre ve mezoterapi yaptırıyorum. Nasıl besleniyorsun nasıl hissediyorsun bunlarda çok önemli’

“500’ÜN ÜZERİNDE AYAKKABIM VAR”

Sert evindeki ayakkabı odasına değiniliyor: ‘500’ün üzerinde ayakkabım var!’

Uzun yıllar moda programlarında jüri üyesi olarak karşımıza çıkan Ivana Sert, ‘Moda programında aynı ayakkabıyı giymek, aynı kıyafeti giymek asla kabul edilmez. Ondan dolayı bütün yatırımlar ayakkabıya’ diyor.

Magazin programı sunucuları ‘Bunca ayakkabıyı nerede muhafaza ediyorsun?’ sorusunu yöneltince Sert, “Orta segment ayakkabılar depoda” yanıtını veriyor.

Modacının ayakkabı sevgisi ise gençlik yıllarından beri değişmemiş, ilk kazandığı parayla aldığı tasarım ayakkabıyı başucunda saklamış:

“İlk kazandığım parayla aldığım ayakkabılarla beraber uyudum. Benim hep ayakkabı tutkum vardı”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x